Úvod


Penzión Motýľ má ideálne miesto na kombináciu turistiky a relaxácie
v termálnych aquaparkoch Bešeňová, Tatralandia alebo Kúpele Lúčky.

 

Penzion je situovaný na krásnom tichom mieste v Liptovskej Teplej, neďaleko Liptovskej Mary. Pri penzióne máme detské ihrisko s trampolínou.
Ubytovaní budete v priestranných izbách s TV, kúpeľňou, WiFi a knižnicou. Všetky majú balkón, alebo veľkú terasu. Izby na prízemí majú priamy východ do záhrady s vlastným sedením. Naša reštaurácia poskytuje našim hosťom raňajky, polopenziu a aj celodenné stravovanie.V jedálnom lístku nájdete tradičné jedlá, špeciality, ale aj výborné pizze.
Našou snahou je, aby skutočnosť z lehátka pri bazéne bola krajšia ako fotky.

Naše nové wellness rozšírilo ponuku služieb o zastrešený a vykurovaný bazén s proti prúdom, otvorený od apríla do novembra. Využívať môžete fínsku saunu s možnosťou prepnutia na parnú a tiež infra saunu s najkvalitnejšími žiaričmi. Po saunovaní relaxujeme v jacuzzi (vírivke). V týchto nových priestoroch ponúkame aj profesionálne masáže a oddychovú a relaxačnú miestnosť. Požičať si môžete crossové bicykle, alebo kolobežky pre dospelých. Samozrejme,môžete uprednostniť prechádzky a túry po atraktívnom okolí. Oproti sú Nízke Tatry, z boku Západné Tatry a za chrbtom Chočské vrchy. Penzion má 17 rodinných izieb a apartmán.

Tešíme sa na vás.

Zalietajte si nad penziónom

Lúčky 4 km

Thermal park Bešeňová 2 200 m

AquaPark Tatralandia Liptovský Mikuláš 15 km